0 532 200 41 79

ANTALYA JALUZİ CAM SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız 2014 yılında CAM ve JALUZİ (çift cam arası perde sistemleri) mamulleri üretimi yapmak üzere ANTALYA JALUZİ CAM SANAYİ VE TİC. LTD. STI. Adı altında kurulmuştur. Başarısını geleceğe yönelik vizyon ve prensipli çalışma yöntemi ile günümüze kadar taşıyarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. 5 Yılı aşkın bir sürede bulunmamıza rağmen bir çok projeli işlerde görev aldık. Temennimiz siz müşterimizin yaşantılarını daha ğüvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Üretim yelpazesinde Jaluzi olarak M
ıknatıslı sistem , Kumandalı Sistem ve Plise perde.

 

Katlanır cam balkon sistemleri ve otomatık tente ve bunun gibi bir çok ürün yelpazemizle tüm müşterilerimize birbirinden farklı birçok renk seçeneği ile dekoratif ürünler sunmaktadır. ülkemizde ve yurt dışında önemli bir Pazar payına sahip olmakla beraber sürekli gelişen teknolojik alt yapısı ve  AR-GE´ye verdiği önemle sektöründe çok önemli bir yeri vardır.
ANTALYA JALUZi CAM SANAYİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. gerek satış öncesi, gerekir ise satış sonrası sunduğu hizmetleriyle kalitesini her alana yaymıştır.

 

MARKAMIZ OLAN SUNSET ISO 9001:2000, CE, TÜV CERT, MARKA TESCİL, FAYDALI MODEL belgeleri ile bu sektörde tek olma özelliğini korumuştur. 

  • 75. Yıl Cad. Koçak Apt. No: 121/C Akdeniz Sanayi Yolu Üzeri
    Kepez - ANTALYA / TÜRKİYE
  • 0 532 200 41 79
  • info@antalyajaluzi.com.tr
  • Haritadaki Konumumuz